Edyta Górniak to niewątpliwie jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Trudno jednak nie zauważyć, że od pewnego czasu sukcesy zawodowe gwiazdy przyćmiewa jej burzliwe życie osobiste.

W talent Górniak nadal jednak wierzy wiele osób, które są przekonane, że diwie uda się odzyskać należną jej pozycję. Jedną z nich jest też znany tekściarz Jacek Cygan, autor wielu przebojów Edyty, który wierzy, że przed wokalistką jeszcze wiele dobrych płyt.

- Nie wkładajmy jeszcze Edyty do zawodowego grobu. Ona wciąż genialnie śpiewa i może nas zawsze czymś zaskoczyć. Nie chciałbym teraz wyjść na cygańskiego wróżbitę, ale powiem tak: każdy ma swoją linię życia. Nie ingerujmy w linię życia Górniak. A co do naszej współpracy, to widzę to tak jak w piosence "To nie ja" - Edyta musi "ogrzać niebo marzeniem"! - powiedział w rozmowie z magazynem "Party" Jacek Cygan.

Tekściarz zdradził też, że nie wyklucza, iż w przyszłości jego drogi zawodowe znowu przetną się z Edytą Górniak. Cygan zdradził, że na spotkaniach z jego fanami jest wiele osób, które pytają go o ewentualną współpracę z diwą.

- Na spotkania ze mną w wielu miejscach w Polsce przychodzą fani Edyty i pytają, czy jest jeszcze nadzieja, że jak za dawnych lat zrobimy coś razem. Oczywiście światełko w tunelu się pojawia, ale na razie gdzieś w oddali. Żeby było bliżej, muszą nastąpić sprzyjające okoliczności. Widujemy się z Edytą, dużo i ciekawie rozmawiamy. Obie strony są otwarte na przyszłość (śmiech). Ja dobrze wspominam współpracę z Edytą. To dlatego na honorowym miejscu wisi u mnie platynowa płyta za "Dotyk", który rozszedł się w nakładzie miliona egzemplarzy. Dziś byłaby to trzydziestokrotna platyna. Co tu dużo mówić, Edyta to wielki talent - wyznał tekściarz.

Chcielibyście, żeby ta dwójka znowu połączyła siły?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak - Zdementowała plotki o romansie!