Edyta Górniak to niewątpliwie jedna z najbardziej uduchowionych polskich gwiazd. Do niedawna wokalistka utożsamiała się z religią buddyjską i przynajmniej raz w roku odwiedzała święte miejsca Buddystów w Tajlandii. Gwiazda tak bardzo ceniła sobie buddyjskie mantry, że nawet wytatuowała sobie na nadgarstku datę festiwalu kultury buddyjskiej, jaki odbył się w 2010 roku w Katowicach!

-Tatuaż ten miał być symbolicznym otwarciem nowego etapu w życiu.W końcu w tamtym roku rozwiodła się też z mężem i mocno związała z buddyzmem, dzięki któremu znalazła spokój - zdradził w rozmowie z "Faktem" znajomy Edyty Górniak.

Od niedawna gwiazda znowu zbliżyła się jednak do tradycji chrześcijańskiej. Pomógł jej w tym syn i zaprzyjaźniony ksiądz. Jak donosi tabloid, Górniak tak bardzo ceni sobie teraz wartości Chrześcijan, że postanowiła pozbyć się związanego z Buddyzmem tatuażu!

- Już mogę nareszcie otworzyć ten jeden pokój, który pod sufit ma rzeczy do prasowania. Mogę się umówić do dentysty, do dermatologa, nadrobić wszystkie zaległości towarzyskie, ogarnąć trochę dom i przygotować się do świąt - wyznała niedawno w "Dzień Dobry TVN" diwa.

To właśnie w związku z tatuażem gwiazda zamierza pójść do dermatologa i chce się z tym ponoć uporać jeszcze przed końcem roku!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak - Spełni swoje wielkie marzenie!