Edyta Górniak znów jest na ustach wszystkich. Po świetnej reakcji fanów na udział w programie "Agent Gwiazdy", artystka postanowiła kontynuować swoją przygodę z reality show. Wokalistka otrzymała od stacji TVN swój własny format o nazwie "My Way", dzięki któremu cała Polska ma aktualnie okazję na bieżąco śledzić jej zmagania z nauką jazdy samochodem w dwóch nowoczesnych autach marki Skoda. Przy okazji promocji swojego nowego programu telewizyjnego Górniak spotkała się niedawno z przedstawicielami mediów na specjalnej konferencji. Nie zabrakło tam i nas. W trakcie rozmowy z wykonawczynią hitu "Król" wokół jej programu, nowych piosenek i akustycznej trasy koncertowej, zadaliśmy jej także kilka pytań na tematy osobiste. Kogo Edyta Górniak uważa za mężczyznę swojego życia? Już wiemy!

Edyta Górniak o mężczyźnie swojego życia

Edyta Górniak nie ukrywa, że jej ukochany syn, Allan Krupa, jest prawdziwym oczkiem w jej głowie i stanowi praktycznie cały sens jej życia. Gdyby miała więc wskazać drugiego mężczyznę, który wywarł największy wpływ na jej życie artystyczne i prywatne, byłby to zdecydowanie Wiktor Kubiak.

- On jako pierwszy tak mocno uwierzył i zaznaczył, jak wielki potencjał widział w mojej pracy kreatywnej i w tej artystycznej części mojej osobowości. To chyba taki najważniejszy mężczyzna, który zmienił moje życie tak naprawdę - wyznała nam gwiazda.

Przypomnijmy, że pierwszy menedżer Edyty Górniak zmarł 25 października 2013 roku w Londynie. Zobacz, jak Edyta Górniak opowiada o nim w wywiadzie dla Gala.pl:

SPRAWDŹ TEŻ: Edyta Górniak muzyczną gwiazdą Balu Fundacji TVN [FOTO, WIDEO]