Edyta Górniak może odetchnąć z ulgą. Publiczność w Royal Albert Hall w Londynie niezwykle entuzjastycznie zareagowała na jej występ podczas koncertu "Sto Lat" z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. A zaznaczmy, że wokalistka do ostatniej chwili bardzo denerwowała się swoim występem na słynnej londyńskiej scenie. - Boże mój, nie dam rady - tak podpisała krótkie nagranie z wnętrza sali koncertowej na Instagramie. Okazuje się jednak, że stres związany z występem na tak prestiżowym wydarzeniu był zupełnie niepotrzebny. Widownia nagrodziła polską artystkę głośnym aplauzem. Górniak zdecydowała się zaśpiewać kultowe polskie przeboje - "Powrócisz tu" z 1966 roku, wykonywany w oryginale przez Irenę Santor oraz "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. To właśnie wykonaniem tego drugiego utworu gwiazda podbiła serca publiczności.

Edyta Górniak w Royal Albert Hall

Edyta Górniak wzbudziła uwagę zgromadzonej w Royal Albert Hall widowni nie tylko swoim fenomenalnym wokalem, ale także oryginalną stylizacją. Gwiazda uczciła stulecie niepodległości wychodząc na scenę w powłóczystej biało-czerwonej kreacji z orłem.

Pierwsze nagrania z występu Edyty Górniak na koncercie "Sto Lat" w Londynie opublikowali 11 listopada 2018 na YouTube fani gwiazdy.

Zdjęcia Edyty Górniak z Royal Albert Hall w Londynie znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: AGNIESZKA HYŻY wściekła na siostry Godlewskie za profanację hymnu: "WSTYD"