Edyta Górniak przedstawia utwór "Tylko Ty". Wzruszająca ballada to świeża interpretacja przedwojennej kompozycji "Bei Mir Bistu Shein", którą znamy m.in. z wykonania Mieczysława Fogga czy Elli Fitzgerald. Polska wokalistka stworzyła ją specjalnie na potrzeby promocji filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" o słynnym pododdziale lotnictwa myśliwskiego Polskich Sił Powietrznych w Wielkiej Brytanii. Artystka zdradziła, że praca nad tą piosenką i towarzyszącym jej wideoklipem była dla niej wręcz "mistycznym przeżyciem".

- Utwór „Tylko Ty” to hołd złożony miłości i stempel na sercu życia. Jest także muzycznym symbolem tamtych czasów - wyznała Edyta Górniak w rozmowie z Onetem.

Edyta Górniak - piosenka filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa"

Uroczysta premiera filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" z udziałem twórców i mediów odbędzie się w poniedziałek, 27 sierpnia w Warszawie. Edyta Górniak potwierdziła swój udział w tym wydarzeniu. Produkcję o polskich bohaterach wojennych z Piotrem Adamczykiem i Maciejem Zakościelnym w obsadzie będzie można oglądać na ekranach kin w całej Polsce od 31 sierpnia. Obejrzyj teledysk do piosenki "Tylko Ty" w wykonaniu Edyty Górniak całości już teraz poniżej: