Weronika Rosati w "Wysokich Obcasach" wyznała drastyczne szczegóły swojego związku z Robertem Śmigielskim, znanym i cenionym ortopedą. Aktorka przyznała, że jest ofiarą przemocy domowej. Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach - opowiada Rosati. Weronika zdradziła też, że były partner zataił przed nią informację na temat ilości dzieci i związków, w których był, a także, że nie dopełnia obowiązków ojca. Przypomnijmy, że Rosati ponad rok temu urodziła Śmigielskiemu córkę, Elizabeth, którą teraz samotnie wychowuje. Wstrząsający wywiad z Weroniką Rosati dla "Wysokich Obcasów" przeprowadziła profesor Magdalena Środa. Pełna wersja rozmowy ukaże się w sobotę w magazynie dodawanym do "Gazety Wyborczej". Jednak już teraz mocne słowa Rosati poruszyły miliony Polek. Odezwały się nawet największe polskie gwiazdy, które całkowicie poparły Weronikę. Jedną z nich jest Edyta Górniak. Co napisała? Sprawdź PONIŻEJ.

Edyta Górniak o Weronice Rosati

Edyta Górniak jest absolutnie wstrząśnięta tym, co zdradziła Weronika Rosati w magazynie "Wysokie Obcasy". Wyraźnie przejęta piosenkarka skomentowała post aktorki. Pod screenem wywiadu, jaki na swoim Instagramie zamieściła Rosati, Górniak napisała:

Kochana moja, serce mi pęka... Nie miałam odwagi przy rozwodzie powiedzieć tyle, co Ty... Wspieram i trzymam kciuki za Twoją siłę serca. Pamiętaj jednak, aby odzyskiwać wewnętrzny spokój, bo Nasze dzieci wszystko czują i się tego boją. Dbaj o zdrowie, bo przewlekły stres je atakuje.

Edyta Górniak sama musiała się zmierzyć z bolesnym i medialnym rozstaniem, dlatego z pewnością wie, przez co przechodzi teraz Weronika. To piękny gest, że Edyta postanowiła głośno i wyraźnie wesprzeć aktorkę. Podobnie uczyniły inne gwiazdy, m.in. Anna Wendzikowska, Kasia Zielińska, Maffashion, Agnieszka Grochowska, Anna Lewandowska, Joanna Jabłczyńska czy Joanna Kulig. Jednak to właśnie spontaniczny komentarz Górniak jest najbardziej wzruszający.

Weronika Rosati o rozstaniu z Robertem Śmigielskim

Weronika Rosati po raz pierwszy o szczegółach bolesnego rozstania z lekarzem Robertem Śmigielskim opowiedziała Natalii Hołowni w naszym programie "Gala Studio". Potem zdradziła jeszcze więcej w ekskluzywnym wywiadzie udzielonym Annie Zejdler-Ibisz w "Gali". Teraz przyszedł czas na ważną rozmowę z Magdaleną Środą w "Wysokich Obcasach". Czy Śmigielski postanowi odnieść się do słów Rosati? Na razie milczy.