Edyta Górniak niedługo nie będzie mieszkała już w Warszawie. Na castingach do "The Voice of Poland" gwiazda zdradziła, że wkrótce zostanie "sąsiadką" jednej z uczestniczek. W sobotnim odcinku na Przesłuchaniach w Ciemno pojawi się rodowita góralka Ania Gąsienica-Byrcyn, która zaśpiewa utwór "Jesteś lekiem na całe zło" z repertuaru Krystyny Prońko. Występ 21-latki tak bardzo spodoba się Edycie Górniak, że odwróci swój fotel.

Edyta Górniak wyprowadza się z Warszawy. Gdzie będzie mieszkać?

W swojej drużynie Anię będzie chciała mieć także Urszula Dudziak. Żeby przekonać uczestniczkę z Zakopanego, aby wstąpiła do jej drużyny, Edyta Górniak postanowi zdradzić nikomu nieznaną dotychczas informację.

- Będziemy sąsiadkami. Szczerze, ja nie kokietuję w tej chwili. Przeprowadzam się w góry- wyzna Górniak i tak później będzie tłumaczyła swoją decyzję: - Normalnie bym jej nie zdradziła ale tak bardzo mi zależało, że postanowiłam powiedzieć to na głos mając nadzieję, że może to przekona Anię.

Myślicie, że szczere wyznanie Edyty Górniak rzeczywiście skłoni uczestniczkę do dołączenia do jej drużyny? Zobaczcie wideo.