Producenci programu „Kocham Cię, Polsko!” przygotowali nie lada niespodziankę dla fanów i wielbicieli Edyty Górniak! Występ gwiazdy będziemy mogli obejrzeć w dzisiejszym, wieczornym wydaniu show. Czy to znaczy, że gwiazda zawita w studio KCP?

ZOBACZ: KOCHAM CIĘ, POLSKO! Starcie atletycznych przystojniaków i prawdziwych piękności! [WIDEO]

Tym razem niestety jej tam nie zobaczymy. Producenci programu zadbali jednak o to, aby podczas nagrania rozbrzmiał jeden z jej największych hitów! W show zobaczymy bowiem fragment występu 18-letniej Edyty Górniak na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Przeżyjmy to jeszcze raz! I to po tylu latach!

Twórcy programu wzdłuż i wszerz przeszukują archiwum Telewizji Polskiej i Internet, by wydobyć z nich największe perełki. Zaskakujące zadania i oparte o te znaleziska pojawiają się dosłownie w każdym odcinku. Tym razem będzie podobnie!

W rundzie Telewizja i film, w której uczestnicy mierzą się z pytaniami samodzielnie (bez korzystania z podpowiedzi drużyny) Ewa Kasprzyk i Robert Koszucki obejrzą wideo z fragmentem występu Edyty Górniak z festiwalu w Opolu z 1990 roku. Młoda gwiazda śpiewała wówczas piosenkę „Zły chłopak” z repertuaru Lory Szafran. Z jakim pytaniem, dotyczącym tego wykonania, będą musieli sobie poradzić? I kto będzie znał prawidłową odpowiedź?

Dowiedzcie się dziś wieczorem 20:05 w TVP2.

A zanim to, zobaczcie, jak Edyta Górniak prezentowała się na scenie w wieku 18 lat! Myślicie, że już wtedy przewidywała, że zrobi tak oszałamiającą karierę?