Edyta Górniak na festiwalu Opole 2017 wystąpiła w niedzielę, 17 września jako jedna z największych gwiazd koncertu o nazwie "Od Opola do Opola" z okazji 800-lecia miasta. Dla przebywającej ostatnio głównie w Stanach Zjednoczonych gwiazdy był to z pewnością wyjątkowy występ, bo akurat dzień wcześniej obchodziła swoje imieniny. Co więcej, polska diva dała się namówić organizatorom na wykonanie bardzo specjalnych utworów. Jakie piosenki Edyta Górniak zaśpiewała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2017?

ZOBACZ: OPOLE 2017 bez kabaretów? Sprawdź, kto i kiedy wystąpi

Edyta Górniak na festiwalu w Opolu 2017

Edyta Górniak wykonała tym razem w Opolu dwa kultowe przeboje: "To nie ja" oraz "Dziwny jest ten świat" z repertuaru Czesława Niemena. Transmisja na żywo z koncertu "Od Opola do Opola" odbyła się w niedzielę, 17.09.2017 o godz. 20:20 w TVP1. Nagrania z występu Edyty Górniak możecie obejrzeć poniżej.

Z kolei poniżej możecie sprawdzić, co na temat zamieszania z tegorocznym festiwalem w Opolu mówi Maryla Rodowicz, która w tym roku świętuje swój wielki jubileusz 50-lecia działalności artystycznej na polskiej scenie.