Syn Edyty Górniak skończył szkołę średnią w Stanach Zjednoczonych! Wokalistka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem Allana Krupy w tradycyjnej todze uczniowskiej, które opatrzyła bardzo osobistą notką, która wzruszyła jej fanów. Gwiazda wyraża we wpisie swój ogromny podziw wobec 14-letniego syna, który dwa lata temu po przeprowadzce do Los Angeles rozpoczął naukę w międzynarodowej szkole. Edyta Górniak nie posiada się z radości!

Kochanie Moje... Dwa lata temu z wielką odwagą i bez strachu przyjąłeś na siebie wyzwanie ukończenia międzynarodowej szkoły tak daleko od kraju, w którym się urodziłeś. Z niedowierzaniem patrzyłam na Twój błyskawiczny rozwój.(!) Jesteś bardzo mądry Synku. Inteligentny, wrażliwy, piekielnie utalentowany i zabawny. W wieku zaledwie 14 lat rozmawiasz z rówieśnikami w czterech językach. Jak ogromnie jestem z Ciebie Dumna, tylko inne matczyne serce może to zrozumieć - czytamy w notce piosenkarki.

Allan Krupa skończył szkołę w USA

Edyta Górniak jest niezwykle dumna ze swojego syna. Edukacyjny sukces Allana Krupy cieszy ją zresztą tym bardziej, że przecież sama ze względu na wcześnie rozpoczętą karierę muzyczną nie zdała matury. Gwiazda jest pełna podziwu wobec wysiłku, który nastolatek włożył, aby ukończyć szkołę w USA.

Wykonałeś wielką pracę, pogłębiłeś wiarę i na moich oczach stajesz się wspaniałym mężczyzną, wspaniałym człowiekiem i przyjacielem dla innych. Gratuluję Ci ukończenia pierwszego etapu Twojej edukacji Synku. Od dziś wyruszasz w nową drogę. Będę przy Tobie jak zawsze... Twoja Mama - zakończyła swój wpis gwiazda.

Zdjęcia Edyty Górniak i Allana Krupy znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: POLSKIE GWIAZDY bez matury. Kto nie zdał egzaminu dojrzałości?