Edyta Górniak wróciła do projektowania. Artystka właśnie przygotowuje sesję zdjęciową swojej drugiej kolekcji dla polskiej marki streetwearowej NAOKO.

W maju tego roku media podały informację, żeEdyta Górniak zamierza zaprojektować własną linię ubrań.Tak też się stało. Górniak stworzyła limitowaną mini kolekcję dla marki NAOKO. Przy jej tworzeniu artystka kierowała się przede wszystkim względami praktycznymi: postawiła na styl uliczny, który jest jej najbliższy w życiu codziennym.

ZOBACZ: Edyta Górniak dla NAOKO. Wszystkie modele i ceny [ZDJĘCIA]

W pierwszej kolekcji gwiazdy dla marki NAOKO znalazły się bardzo wygodne ubrania o uniwersalnych krojach: kombinezony, a także sportowe bluzy i dresy. Wokalistka do nowego wyzwania podeszła jednak z dystansem i informowała, że nie chce być postrzegana za ekspertkę w dziedzinie mody. Nie zmieniło to faktu, że jej ubrania sprzedawały się jak świeże bułeczki, mimo że wcale nie należały do tanich. Bluza dresowa potrafiła kosztować ponad 200 złotych, spodnie – minimum 150 zł, a na sportową sukienkę z kapturem trzeba było wydać prawie 300 złotych.

O sukcesie kolekcji może też świadczyć to, że... zaczęto produkować jej podróbki. Kopie ubrań z metką Edyta Górniak x NAOKO oszuścisprzedawali m.in. w halach targowych w Rzgowie pod Łodzią, w Głuchowie oraz w kilku sklepach w Gdańsku.Na trop nieuczciwej szwalni wpadła na szczęście policja, która skonfiskowała ponad 630 ubrań projektu Górniak pakowanych w foliowe torebki z napisem Megi Collection.

Te przykre doświadczenie nie zraziło jednak gwiazdy do kontynuowania swojej przygody z modą. Górniak przygotowała właśnie swoją drugą kolekcję dla marki NAOKO! Znajdą się w niej głownie kurki, płaszcze i parki we wzór wyjątkowo modnego w tym sezonie moro.

HOT NEWS: Edyta Górniak  jednak wyjeżdża na stałe do Kalifornii? Robi to dla komfortu i bezpieczeństwa syna

Gwiazda podeszła do promocji swojej nowej kolekcji bardzo profesjonalnie i wzięła udział w sesji zdjęciowej. Kilka zdjęć z backstage'u możecie zobaczyć w naszej GALERII.

Jak Wam się podoba zapowiedź nowej kolekcji Edyty Górniak dla NAOKO?