Edyta Górniak jest zakochana do szaleństwa. Pod koniec wakacji artystka potwierdziła, że w końcu spotkała mężczyznę, na którego może liczyć i przy którym ponownie zapragnęła być matką. Gwiazda miała już nawet zajść w ciążę, ale niestety poroniła. Nie zmienia to faktu, że Zalewski zdaje się być wyborem Górniak na dłużej. Nic dziwnego, w końcu parę łączy naprawdę sporo. Rajdowiec, tak jak Edyta, uwielbia podróże i zwierzęta. Zalewski rozkochał w sobie artystkę do tego stopnia, że Górniak postanowiła nawet przenieść się z powrotem z Los Angeles do Polski. W najbliższych tygodniach nie będzie jednak miała jednak zbyt dużo czasu dla swojego ukochanego. Czekają ją bowiem trasa koncertowa, z którą wystąpi w 18 polskich miastach. Jak się jednak okazuje, na koniec roku gwiazdę może czekać bardzo miła niespodzianka. Jaka?

Edyta Górniak zaręczy się w Boże Narodzenie?

Wśród znajomych Edyty Górniak ma krąży ponoć plotka, że jeśli związek z Mateuszem Zalewskim przetrwa jej trasę koncertową, to może się nawet skończyć zaręczynami! Te wybranek wokalistki ma podobno planować na najbliższe święta! Tak przynajmniej donosi źródło dziennika Fakt:

Edyta obiecała Mateuszowi, że wynagrodzi mu rozłąkę w grudniu, gdy skończy jeździć po Polsce. Zasugerowała nawet, że jeśli wkrótce na jej palcu zabłyśnie pierścionek zaręczynowy, to w przyszłym roku, już jako narzeczona, będzie miała dla niego więcej czasu. Jej marzeniem są zaręczyny w Boże Narodzenie, w obecności najbliższych.

Jak się okazuje, sam Mateusz Zalewski nie wyklucza takiego scenariusza. I choć podobne chciałby poprosić Edytę Górniak o rękę, to jednak póki co nie wybrał jeszcze daty potencjalnych zręcznym.

Myślicie, że Boże Narodzenie będzie idealną ku temu okazją?