Gdy Edyta Górniak z przyczyn osobistych zrezygnowała z intratnej posady trenera i jurora w "The Voice Kids" 2, można było odnieść wrażenie, że gwiazda odczuje finansowe skutki swojej decyzji. Nic z tych rzeczy! Nadchodząca jesień będzie jednym z najbardziej pracowitych okresów w jej karierze od naprawdę długiego czasu. A jak powszechnie wiadomo, Edyta Górniak jako jedna z nielicznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej może liczyć na naprawdę gwiazdorskie stawki. Poza wyczekiwaną przez fanów trasą akustyczną czekają ją także kolejne występy telewizyjne, a także m.in. koncert z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w londyńskiej Royal Albert Hall, gdzie będzie miała zaszczyt zaśpiewać przed księżną Kate i księciem Williamem. Jak donosi "Fakt", Edyta Górniak za wszystko zarobi w sumie 1,5 mln zł.

Edyta Górniak zarobi fortunę na koncertach

Edyta Górniak obecnie przygotowuje się do intensywnej trasy koncertowej w Katowicach, gdzie ma próby ze swoimi muzykami. Tournee startuje 21 października w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Najtańsze bilety za 100 zł na ten koncert są już dawno wyprzedane. Wejściówki na występy gwiazdy w innych miastach rozchodzą się zresztą równie szybko.

Edyta dawno nie była tak zapracowana. Do trasy akustycznej przygotowuje się od tygodni. Zaprezentuje na niej fanom piosenki w intymnych aranżacjach i przeboje, których nigdy nie śpiewała - zdradza informator tabloidu.

Zdjęcia Edyty Górniak z jej ostatnich publicznych wystąpień znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ: ALLAN KRUPA zgolił włosy. Syn Edyty Górniak zaczął naukę w szkole wojskowej