Edyta Górniak zaśpiewa dla Kate Middleton i księcia Williama! Dlaczego polską wokalistkę spotkał taki zaszczyt? Jak informuje Fakt, Edyta Górniak zaśpiewa dla pary królewskiej w Royal Albert Hall, z okazji obchodów 100-lecia niepodległości Polski. Artystka jest podobno bardzo podekscytowana i już nie może doczekać się występu przed tak ważnymi osobistościami. Dodatkowo, po występie będzie miała okazję osobiście spotkać się z parą królewską. Kiedy Edyta Górniak zaśpiewa dla Kate i Williama? Koncert w Royal Albert Hall (jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie) odbędzie się 11 listopada 2018 roku, czyli w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Oprócz Górniak, na scenie wystąpią również inne polskie gwiazdy. Jakie?

Edyta Górniak zaśpiewa dla Kate Middleton i księcia Williama

"Edyta nie może się doczekać. Losy rodziny królewskiej zawsze ją bardzo interesowały, jest fanką matki Williama, księżnej Diany. Ten występ to dla niej zaszczyt, ale i wielkie wyzwanie. Ma nadzieję, że arystokratom spodoba się jej śpiew" – mówi Faktowi znajomy Edyty Górniak. 

Oprócz Edyty Górniak, w Royal Albert Hall w Londynie wystąpią również inne polskie gwiazdy. Jak donosi Eska.pl, na scenie pojawią się Anna Maria Jopek, Anna Wyszkoni, Stanisław Sojka, Sebastian Karpiel-Bułecka, Kuba Badach, Leszek Możdżer czy Aleksandra Kurzak.