Edyta Górniak jest w uważana w Polsce za ikonę Konkursu Piosenki Eurowizji. Wszystko dzięki zajęciu drugiego miejsca na tymże konkursie w 1994 r. z utworem "To nie ja". Przypomnijmy, że w tym roku Edyta Górniak chciała powrócić na Eurowizję. Wzięła udział w krajowych eliminacjach z utworem "Grateful", jednak zajęła dopiero 3. miejsce. Zwycięzcą okazał się Michał Szpak, który z piosenką "Color of your life" zajął dla Polski w stolicy Szwecji znakomite 8. miejsce.

Okazuje się jednak, że śpiewanie to nie jedyna dziedzina, w której chce się spełniać wokalistka. Już w maju media podały informację, że piosenkarka zamierza zaprojektować własną linię ubrań. Przy jej tworzeniu artystka ma kierować się przede wszystkim względami praktycznymi: stawia na styl uliczny, który jest jej najbliższy w życiu codziennym. Choć widzowie przywykli do podziwiania Edyty Górniak w eleganckich stylizacjach, ona czuje się najlepiej w butach na płaskim obcasie oraz niezobowiązujących, luźnych ubraniach. W kolekcji gwiazdy mają się znaleźć także bluzy i dresy. Ponoć wokalistka do nowego wyzwania podchodzi z dystansem i nie chce uchodzić za ekspertkę w dziedzinie mody.

Na oficjalnym Instagramie właśnie zaprezentowała oficjalne logo swojej linii ubrań oraz pierwsze projekty, które prezentujemy w naszej galerii. Jak je oceniacie?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Górniak wszystkie fryzury gwiazdy. W której wyglądała najlepiej?