Jak podawały niedawno media show-biznesowe, w tym Gala.pl, Polsat przymierza się do wyprodukowania nowego show tanecznego z udziałem gwiazd. Widowisko telewizyjne ma być jedną z największych produkcji telewizyjnych w historii stacji. Nic dziwnego zatem, że Polsatowi zależy, aby do oglądania formatu zachęcały znane nazwiska. Jak się właśnie okazało, jednym z nich ma być właśnie Edyta Herbuś. Co miała by robić w programie "World of Dance"?

Edyta Herbuś w nowym show Polsatu "World of Dance"

Edyta Herbuś może być w tym przypadku wyjątkowo dobrym wyborem. W końcu doskonale zna się na tańcu, szczególnie towarzyskim, od którego zaczęła się jej kariera z polskim show-biznesem. Przypomnijmy, Edyta Herbuś na ogólnopolskiej antenie zadebiutowała w 2005 roku, kiedy wystąpiła w 2. edycji „Tańca z gwiazdami” na TVN. W show tańczyła z Jakubem Wesołowskim i Marcinem Mroczkiem. W 2008 z tym drugim wygrała Eurowizję dla Tancerzy, w 2010 zasiadła w jury programu „Królowie Densfloru”, z czasem zaczęła pojawiać się w serialach i projektach teatralnych. Na 7 lat związała się z reżyserem teatralnym i operowym Mariuszem Trelińskim. Jakiś czas temu o tancerce i aktorce zrobiło się jednak nieco ciszej. Wszytko wskazuje jednak na to, że teraz szykuje się jej wieki powrót, a show "World of Dance" będzie do tego doskonałą okazją:

„Edyta, choć nieco zapomniana i obecnie na obrzeżach show biznesu, wciąż jest bardzo lubiana przez widzów, ma duży potencjał. No i zna się na tańcu, co oczywiście nie jest bez znaczenia. Do tego jest atrakcyjna i cieszy oko. "World of Dance" to jedna z największych inwestycji Polsatu ostatnich lat. Widowisko będzie miało spektakularną oprawę i ma robić "bogate" wrażenie. Od początku produkcji zależało na ściągnięciu do stacji nowych, atrakcyjnych twarzy, Edyta spełnia te kryteria.” – utrzymuje informator portalu Pudelek.pl.

Czy to znaczy, że Edyta z gwiazdy TVN stanie się teraz jedną z czołowych twarzy Polsatu? Pytaniem wciąż otwartym pozostaje, co miałaby robić w show "World of Dance"? Myślicie, że producenci przewidzieli dla nie rolę jurorki? Prowadzącej? A może reporterki, która będzie za kulisami pocieszała tych, którzy nie przeszli do kolejnego etapu show…? W której z nich Edyta Herbuś sprawdziłaby się najlepiej?

Czy gwiazda potwierdza udział w programie? Poprosiliśmy Edytę Herbuś o komentarz w tej sprawie. Gwiazda nie była zbyt rozmowna. Specjalnie dla nas uchyliła jednak rąbka tajemnicy:

Mogę powiedzieć tylko tyle, że jestem po próbnych zdjęciach i czekam na ostateczną decyzję.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko trzymać kciuki!