Edyta Herbuś zapowiadała niedawno wyjazd do Nowego Jorku, aby pod okiem fachowców rozwijać swój taneczny i aktorski talent. Gwiazda pochwaliła się dziś na swoim Instagramie zdjęciami z USA. Tam młoda artystka postanowiła pożegnać wakacje. Jak widać, wielkie miasto, w którym spełniają się marzenia bardzo jej służy.

Rozwój artystyczny to jednak nie jedyny powód dla którego Edyta Herbuś wybrała się do Nowego Jorku. Okazuje się, ze gwiazda jest muzą duetu projektantów, których wiernie wspiera. Paprocki&Brzozowski to znana marka, w której kreacjach tancerka chętnie się pokazuje.

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski już jutro zaprezentują swoją kolekcję wiosna/lato 2016 na nowojorskiej scenie w New Museum New York. Projektanci przedstawią najnowsze kreacje podczas Polish American Fashion Fundation, która ma na celu promowanie polskich designerów na arenie międzynarodowej.

Projektanci dumni z kolejnego sukcesu, postanowili świętować w towarzystwie Edyty Herbuś. Gwiazda jako przyjaciółka i wierna fanka duetu chętnie pozowała z nimi do zdjęć. 

Czy marce Paprocki&Brzozowski uda się odnieść sukces na międzynarodową skalę? Z takim wsparciem na pewno!

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: MARCIN PAPROCKI & MARIUSZ BRZOZOWSKI O swojej nowej kolekcji i jesiennych trendach