Ich związek był nie lada sensacją. Starszy o 19 lat reżyser i tancerka? Nic dziwnego, że nie mieli łatwo. OficjalnieEdyta Herbuś i Mariusz Treliński są razem od 2010 roku. Wtedy po raz pierwszy pojawili się razem.

Para pielęgnuje swoje uczucie z dala od medialnego szumu. Spędzają ze sobą masę czasu, wspólnie wyjeżdżają na wakacje, a przede wszystkim wspierają się w zawodowych projektach. Nic więc dziwnego, że gdy Edyta Herbuś postanowiła zmienić swoją profesję i zamiast bycia tancerką postanowiła zająć się aktorstwem, u jej boku od samego początku tkwił ukochany.

ZOBACZ: Edyta Herbuś w nowym teatralnym projekcie. Wypadła lepiej niż Anna Cieślak i Aleksandra Hamkało? [EXCLUSIVE]

Kilka dni temu odbyła się premiera „Tristana i Izoldy” w Metropolitan Opera w Nowym Jorku, którą wyreżyserował Mariusz Treliński. Oczywiście towarzyszyła mu ukochana, która zachwycała tego wieczoru swoją stylizacją. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Herbuś u boku Mariusza Trelińskiego na premierze Tristana i Izoldy w Nowym Jorku. Wyglądała bardzo seksownie

 Dziś zakochani pielęgnują swoje uczucie w zaciszu swojego domu, choć trzeba przyznać, że podczas wielkich wyjść również nie odrywają od siebie oczu! Edyta Herbuś i Mariusz Treliński chętnie pojawiają się razem podczas wielkich gali. Wówczas partner aktorki nie opuszcza jej nawet na krok. Chętnie okazują sobie miłość, przytulając się i całując na oczach fotoreporterów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Herbuś i Mariusz Treliński oszaleli z miłości do siebie. Tak chętnie okazują sobie czułość na salonach [ZDJĘCIA]

Jak się okazuje na Instagramie Edyty Herbuś znajdziemy masę wyjątkowo romantycznych prywatnych zdjęć pary. Zobaczcie w naszej galerii najpiękniejsze z nich!