Edyta Herbuś i Mariusz Treliński niedawno się rozstali! Jak donosi dzisiejszy dziennik "Fakt", trwający prawie siedem lat związek tancerki i reżysera przeszedł już do przeszłości. Ich relacja miała rozpaść się nawet już sześć tygodni temu. Wtedy to właśnie Edyta miała zabrać od byłego ukochanego wszystkie swoje ubrania i rzeczy, po czym udała się na samotne, egzotyczne wakacje, które dokumentuje na swoim Instagramie.

HOT NEWS: EUROWIZJA 2017 HOT NEWS: Wiemy, kto wystąpi podczas polskich eliminacji!

Jak donosi znajoma pary, Edyta Herbuś Nowy Rok powitała już jako singielka. Wskazywać na to mogło już dużo znaków, które para wysyłała wcześniej. Aktorka i reżyser rzadko ostatnio pokazywali się razem na publicznych wydarzeniach i niechętnie mówili o swoim życiu prywatnym. Dzięki temu informację o rozstaniu obojgu udało się zachować dla siebie. Jak widać jednak – nie na długo. Tego, że para nie spędza ze sobą już wspólnie czasu, można się było także domyślić po zdjęciach, jakie artystka wrzuca na swoje konto na Instagramie czy na Facebooku.

Kilka dni temu Herbuś wyjechała z paczką najbliższych przyjaciółmi w podróż do egotycznego Hondurasu. Zwiedzanie południowoamerykańskiego kraju gwiazda łączy z medytacjami. I nic dziwnego – w końcu od lat jest praktykującą joginką.

Zupełnie inaczej czas spędza ostatnio Mariusz Treliński. Reżyser operowy pojawił się w piątek wieczorem na pokazie najnowszej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski w towarzystwie zaledwie 26-letniej aktorki i modelki Sary Faraj. Para nie pozwoliła się jednak sfotografować razem na ściance ani nie była skłonna udzielać wywiadów na temat swojej znajomości.

CZYTAJ TEŻ: KORA w mocnych słowach krytykuje rządzących i opozycję

Czy te wszystkie fakty wskazują zatem na to, że Edyta Herbuś i Mariusz Treliński NAPRAWDĘ się rozstali? Bo przypomnijmy, że nie jest to pierwszy raz. Trzy lata temu gwiazda i reżyser rozstali się na kilka miesięcy. Wtedy udało im się jednak przezwyciężyć kryzys i szybko do siebie wrócili, a ich miłość ponownie rozkwitła.

Czy teraz będzie tak samo? Miejmy nadzieję, że na powrót połączy ich przynajmniej przyjaźń!