W tym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie nowej warszawskiej klubokawiarni Przystanek Miłość, na którym tłocznie zjawiły się topowe polskie gwiazdy.

Na otwarciu klubokawiarni Przystanek Miłość pojawiła się cała plejada gwiazd, m.in. Edyta Herbuś, Kamila Szczawińska, Helena Norowicz, Małgorzata Bogdańska i Marek Koterski, duet Paprocki&Brzozowski, duet MMC, Sabrina Pilewicz oraz Majka Jeżowska.

POLECAMY: EDYTA HERBUŚ u boku Mariusza Trelińskiego na premierze Tristana i Izoldy w Nowym Jorku!

Edyta Herbuś postawiła tego dnia na długą czarną suknię oraz gruby, wełniany kardigan. Helena Norowicz sięgnęła kolorowy sweter od duetu Bohoboco, Na mocny czerwony akcent zdecydowała się zaś Majka Jeżowska. Wszystkie panie były zachwycone nowym miejscem promowanym przez managerkę gwiazd i projektantów, Ewę Siniarską.

Niespodzianką wieczoru był akustyczny koncert zespołu Blue Cafe, zorganizowany specjalnie z okazji otwarcia kawiarni.

ZOBACZ TEŻ: EDYTA HERBUŚ I MARIUSZ TRELIŃSKI na romantycznych prywatnych zdjęciach. Tak okazują sobie miłość!

Przystanek Miłość to nowe miejsce w Warszawie. To miejsce, którego głównym przesłaniem jest nadzieja, że każdy gość poczuje się tu jak w prawdziwym domu: pełnym ciepła, spokojnej atmosfery, pachnącym świeżo upieczonym ciastem, pyszną kawą, pełnym książek i niezwykłych historii.

IKONA MODY: HELENA NOROWICZ 81-letnia aktorka topless w nowej kampanii Bohoboco. Hipnotyzuje!

CZYTAJ TEŻ: HELENA NOROWICZ I HELEN MIRREN udowadniają, że wiek nie ma znaczenia [ZDJĘCIA]

Przystanek Miłość ma przede wszystkim łączyć pokolenia. Udało się to zrealizować już na poziomie kuchni: ciasta pieką panie, które prywatnie są już babciami i mają niezwykłą wrażliwość i mądrość życiową.

W klubokawiarni organizowane mają być spotkania związane z pasjami, podczas których goście będą mogli spotkać się z autorytetami z różnych dziedzin związanych z kulturą i sztuką. Weekendowe poranki będą natomiast czasem dla dzieci i przekazywaniem im ciekawostek związanych z kulturą i sztuką poszczególnych krajów. Na takie spotkania na pewno skuszą się młode mamy, których przecież w polskim show-biznesie jest coraz więcej!

Przystanek Miłość znajduje się w Forcie Mokotów, przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie. Pójdziecie w ślady czołowych polskich gwiazdy i wy również do niego zajrzycie?