Edyta Herbuś gwiazdą Playboya! Oczywiście pozuje nago. I jest ze swojej kobiecej, zmysłowej sesji bardzo dumna - pochwaliła się nią już na Instagramie. Rozbierane zdjęcia Herbuś będzie można zobaczyć nie tylko w środku magazynu, lecz także na jego okładce! Jak się okazuje, sesja dla tego magazynu dla mężczyzn to jednak nie wszystko, co Edyta przygotowała dla sowich fanów! Czym jeszcze zaskoczy Herbuś? Wiedzieliście, że jest tak odważna?

ZOBACZ: KATARZYNA ZIELIŃSKA w końcu pokazała się nago w „Playboyu”!

Aktorka i tancerka nie tylko rozebrała się dla magazynu, lecz także udzieliła obszernego wywiadu, w którym wyjaśnia, dlaczego po wielu latach odmów w końcu zdecydowała się przyjąć ofertę Playboya i wystąpić na jego okładce. Jak swoją zaskakującą decyzję wyjaśniła Herbuś?

„Playboy się zmienia, więc ja zmieniam zdanie. Postanowiłam zabawić się playboyową konwencją w moim własnym stylu - naturalnie i kobieco, w obiektywie innej kobiety. Nie zgadzam się z założeniem, że mężczyźni chcą widzieć nas jednowymiarowo, według stereotypów. Ta sesja jest portretem kobiety, która lubi i akceptuje siebie prawdziwą, bez blichtru, botoksu i plastiku. Wygląda pięknie, bo lubi swoje ciało i pozostaje w zgodzie ze sobą. Z radością dzielę się swoją wizją kobiecości właśnie w Playboyu.”

I faktycznie: w okładkowej sesji Playboya zobaczymy Edytę Herbuś w naturalnym, subtelnym i kobiecym wydaniu. Na zdjęciach pozuje wpółubrana lub w takich pozycjach, które zasłaniają jej miejsca intymne. Wyczucie fotografki czuć także w samej okładce, na której Herbuś pozuje z zawadiackim uśmiechem i w białej koszulce nocnej.

CZYTAJ TEŻ: KATARZYNA GLINKA rozebrała się w "Playboyu"! Rekord sprzedaży?

Czy ta odważna sesja zdjęciowa spowoduje, że Edyta Herbuś wróci do czołówki polskiego show-biznesu ze zdwojoną siłą? Prawda jest w końcu taka, że dawno nie widzieliśmy jej na żadnej imprezie, ani ważnym evencie. Herbuś skupiła się całkowicie na samodoskonaleniu i rozwoju, a zamiast przeciętnego epizodu wolała małą rolę w teatrze czy operze. To wyciszenie sprawiło, ze teraz Herbuś znów może mieć swoje 5 minut. I wszystko wskazuje na to, że właśnie tak będzie!

POLECAMY: KASIA MOŚ - Reprezentantka Polski na okładce Playboya!

Szykuje się wielki powrót Edyty Herbuś? Tęskniliście? Zobaczcie w naszej GALERII, jak dużo Edyta pokazała w najnowszym Playboyu! Piękna jak zawsze, prawda?

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na okładkach Playboya [STAR ZDJĘCIA]