Edyta Herbuś zagra jedną z głównych ról w sztuce teatralnej! Nie będzie to jednak jej pierwszy kontakt z deskami regularnego teatru, Już wcześniej jeździła po Polsce z duodramą „Diwa”, w której grała tylko z Małgorzatą Bogdańską. Teraz jednak przyszła pora na projekt rozpisany na wielu aktorów. O jaką sztukę chodzi?

Edyta zagra w komedii „Przygoda z ogrodnikiem”. Sztuka ta to czarna komedia wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Premiera spektaklu będzie miała miejsce 6 czerwca w Teatrze IMKA Tomasza Karolaka w Warszawie. Edyta Herbuś wcieli się w niej w dość nietypową rolę. Aktorak i tancerka zgra bowiem… agentkę Anny Muchy!

ZOBACZ: VIOLA KOŁAKOWSKA I TOMASZ KAROLAKrozstania, powroty, zaręczyny. Poznaj historię ich związku [ZDJĘCIA]

O czym jeszcze będzie ten spektakl?

Zachętą to obejrzenia „Przygody z ogrodnikiem” jest nie tylko historia o życiu pary aktorów - Państwa Dzikich, którzy po latach pracy w teatrze porzucają ambicje i życie aktorów teatru objazdowego. Wielkim atutem przedawnienia ma być właśnie obsada. Poza Edytą Herbuś wystąpią w nim także wspomniana Anna Mucha, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus, Michał Sitarski i Anna Korcz.

Zgadujemy jednak, że oczy wszystkich będą skierowane jednak na Edytę Herbuś, dla której teatr stał się ostatnio największą pasją. Czy z pomocą stanowczej agentki, w którą wciela się Edyta, Państwu Dzikim uda się pozostać na szczycie, odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić miłość?

Po odpowiedzi, dużą dawkę humoru i wzruszenia producenci spektaklu już wkrótce zapraszają do teatru IMKA.