Edyta Herbuś i Mariusz Trelińskipo raz pierwszy pojawili się razem w 2010 roku. Ich związek był nie lada sensacją, ponieważ reżyser jest starszy od tancerki o 19 lat! Mimo wielu spekulacji i sensacyjnych doniesień Edyta Herbuś i Mariusz Treliński wciąż są razem.

Para pielęgnuje swoje uczucie, wyjeżdża na wspólne wakacje z dala od medialnego szumu. Jedynie dzięki Instagramowi Edyty Herbuś mamy okazje podziwiać jak wypoczywają zakochani. Choć w mediach społecznościowych próżno szukać ich wspólnych zdjęć, to na czerwonym dywanie para chętnie się pojawia i nie szczędzi sobie czułości.

Zobacz: Edyta Herbuś i Mariusz Treliński oszaleli z miłości do siebie. Tak chętnie okazują sobie czułość na salonach [ZDJĘCIA]

Jakiś czas temu, by odpocząć od zawodowych zobowiązań, para wybrała się na krótkie wakacje. Początkowo zakochani wypoczywali w gorącej Toskanii. Zdjęciami z podróży pochwaliła się oczywiście Edyta Herbuś, dzięki czemu mieliśmy okazje podziwiać jej idealną sylwetkę w bikini.

Zobacz: Edyta Herbuś chwali się idealną sylwetką. Wow, ale ciało! [ZDJĘCIA]

Od paru dni Edyta Herbuś i Mariusz Treliński wypoczywają w Nowym Jorku. Tancerka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wakacji.  Herbuśchętnie relacjonowała zdjęciami pobyt w Stanach. Wczoraj w Nowym Jorku doszło do wybuchu bomby na Manhattanie. Zaniepokojeni fani zaczęli dopytywać się z czy z aktorką wszystko w porządku. Edyta Herbuś postanowiła uspokoić fanów i wystosowała odpowiedni komentarz.

Drodzy, Bardzo dziękujemy za Waszą troskę... Jesteśmy cali i zdrowi. Wysyłamy ciepłe myśli wszystkim rannym w wyniku nocnego wybuchu na Manhattanie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Dla Was wielkie dzięki ! Jesteście kochani :-) jakoś tak się ciepło na sercu zrobiło z powodu ilości wiadomości od Was - podpisała jedno ze zdjęć.

Na szczęście ani Edycie Herbuś ani Mariuszowi Trelińskiemu nic się nie stało.