Edyta Herbuś z lśniących jasnobrązowych włosów uczyniła swój znak rozpoznawczy. Tancerka od dawna kojarzona jest ze swoją średniej długości charakterystyczną fryzurą i do tej pory nie decydowała się na jej radykalne zmiany. Jak się jednak okazuje, 38-latka postanowiła całkowicie zmienić fryzurę, a zrobiła to dla roli. Edyta Herbuś opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w bardzo krótkich włosach i zupełnie nie przypomina dawnej siebie! 

Edyta Herbuś w krótkich włosach

Edyta Herbuś zszokowała swoich obserwatorów na Instagramie. Aktorka zaprezentowała się w bardzo krótkich włosach i jak czytamy w opisie do fotografii, jest to część jej najnowszej aktorskiej kreacji: 

"Zawsze pociągała mnie francuska nonszalancja i niewymuszony seksapil stylowych Francuzek. Wygląda na to, że będę miała okazję zasmakować go osobiście. Co powiecie na taką odsłonę kobiecości? Nowa rola, oto Luiza."

Fanom nie przypadła do gustu nowa fryzura Edyty Herbuś. Większość z nich twierdzi, że dodaje jej lat i wolą tancerkę w dziewczęcym wydaniu. Niektórzy zauważają również, że być może jest to jedynie peruka.

Jak Wam się podoba Edyta Herbuś w takiej odsłonie?