Wczorajsze otwarcie znajdującego się w centrum stolicy centrum handlowego Plac Unii City Shopping połączono z pokazem kolekcji Joanny Klimas. Na imprezie pojawiła się plejada gwiazd, które podziwiały nie tylko piękne kreacje projektantki, ale także niezwykłe wnętrza nowej galerii.

Jedną z gwiazd, które błyszczały wczoraj najbardziej, była Edyta Herbuś. Tancerka, znana z rekordowej ilości "zaliczanych" imprez, i tym razem nie mogła przegapić okazji, by nie pojawić się na pokazie. Gwieździe towarzyszył partner Mariusz Treliński, jednak to nie z jego powodu Herbuś cieszyła się tak dużym zainteresowaniem fotografów i dziennikarzy. Piękna tancerka właśnie wczorajszy wieczór wybrała bowiem na debiut... swojej nowej fryzury!

Zamiast znanych nam wszystkim krótkich, prostych włosów, Edyta Herbuś pokazała się w burzy loczków, które stworzyły na jej głowie mini-afro.

Tancerka najwyraźniej zdawała sobie sprawę, że to właśnie głowa będzie najoryginalniejszym elementem jej stylizacji, dlatego postawiła na delikatny makijaż i sięgającą ziemi prostą sukienkę w kolorze głębokiej czerni.

Myślicie, że to zmiana na lepsze?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Herbuś - Pogodziła się z mamą