W czwartkowej prezentacji marki Simple, która zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień/zima 2017, uczestniczyło kilka gwiazd znanych z miłości do mody i świetnego wyczucia stylu. W Pałacu Kultury i Nauki, gdzie miało miejsce to wydarzenie, można było spotkać m.in. takie gwiazdy jak Edyta Herbuś, Katarzyna Herman, Monika Olejnik z partnerem, ciężarna Weronika Rosati, Kamilla Baar-Kochańska oraz Kasia Warnke. Na prezentacji kolekcji nie mogło też zabraknąć Kasi Struss, która już kolejny sezon z rzędu została twarzą marki. Jakie stylizacje wybrały dla siebie znane z dobrego gustu panie?

ZOBACZ: KASIA STRUSS w kampanii reklamowej Simple jesień/zima 2017. Zobacz, jak było na planie sesji [WIDEO]

Większość gwiazd zaprezentowała się na prezentacji w ciemnych, wieczorowych stylizacjach. Na tle innych wyjątkowo wyraziście prezentowała się jednak Monika Olejnik, która postawiła na jedwabną sukienkę z głębokim dekoltem, czerwone szpilki z metalicznej skóry, czarną torbę wysadzaną ćwiekami oraz wielokolorowe futerko.

Czy jednak to właśnie Monika Olejnik była najlepiej ubraną gwiazdą na tym wydarzeniu? Zajrzyjcie do naszej GALERII i oceńcie sami ;-)

Zobaczcie też, jak Kasia Struss prezentuje się w najnowszej kampanii Simple (GALERIA) oraz jak wyglądała praca nad nią "od kuchni".