Edyta Herbuś prezentuje autorską markę Her By LOVE. 39-latka do tej pory była znana jako świetna tancerka, aktorka serialowa, filmowa oraz teatralna, a teraz debiutuje w roli bizneswoman. Wejście w świat biznesu to kolejny etap na zawodowej ścieżce artystki. Jak sama przyznaje, założona przez nią marka jest odzwierciedleniem jej życiowej filozofii: pasji do działania, dążenia do harmonii, wzajemnego wspierania się, życia w równowadze z naturą i dbania o planetę .

- Myśląc z czułością o nas wszystkich, szczególnie w dzisiejszej wymagającej rzeczywistości, stworzyłam pachnący symbol ciepła, otulenia i zmysłowości. Chciałabym, by stał się on impulsem do zatrzymania w codziennym pędzie i skierowania uwagi do wewnątrz siebie. By otulał nas w domowej przestrzeni, wspierając n nas spokój, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa - mówi Edyta Herbuś.

Marka Edyty Herbuś Her By LOVE

Co oferuje marka Her by LOVE? Edyta Herbuś skomponowała dwie naturalne sojowe świece, a każda z nich zawiera autorską mieszankę olejków eterycznych Decodo. Zgodnie ze swoimi właściwościami noszą nazwy AURA i WENA. AURA powstała z myślą o medytacji, jodze czy wieczornym wyciszeniu z książką. Jej głównym składnikiem jest drzewo różane, do którego dodano cedr, geranium, cytrynę i miętę. Natomiast WENA, dzięki olejkowi z mandarynki, paczuli, geranium, odrobinie pieprzu i Ilangu, pobudza energię, daje natchnienie i twórcze ożywienie.

Edyta Herbuś od wielu lat bierze aktywny udział w akcjach związanych z ekologią. Her By LOVE jest kolejnym działaniem na rzecz ratowania środowiska naturalnego. Kontynuując rozpoczętą w tym roku akcję ekologiczną z Decodo, Edyta chce, by każda zakupiona świeca oznaczała posadzone nowe drzewo w nadleśnictwie Runowo, zniszczonym przez nawałnicę w 2017 roku.