Mogłoby się wydawać, że gwiazdy są przez wszystkich kochane i szanowane. Nic bardziej mylnego! Jak każdy człowiek, tak i osoby znane z pierwszych stron gazet spotykają na swojej drodze różnych ludzi, niekoniecznie tylko tych godnych zaufania. Po raz kolejny to spotkało Edytę Herbuś, która pożaliła się na swoim profilu na Facebooku.

- Dzisiejszy dzień jest dla mnie ważną lekcja... Ludzie często maja o sobie dziwne wyobrażenie. Wygłaszają teorie na temat własnego charakteru, filozofii, ktorą sie kierują, czy swiadomosci jaką posiadają, po czym zycie pokazuje, ze są kompletnie inni.. Sytuacja jedna za drugą jest rozczarowaniem. Teoria nijak ma sie do praktyki... Znów dałam sie nabrać i zabolało. To przykre. Nadal jednak chcę zachować wiarę.. Wiarę w ludzi - napisała Edyta Herbuś na Facebooku, a my zachowaliśmy pisownię oryginalną.

Nie wiadomo, co dokładnie spotkało Edytę Herbuś, bowiem gwiazda tego nie zdradziła. Jedno jest pewne - musiała spotkać ją prawdziwa przykrość, skoro postanowiła o tym napisać na Facebooku i chciała podzielić się swoimi przemyśleniami ze swoimi fanami.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Herbuś - Tak, jestem szczęściarą