Edyta Nowak to jedna z niewielu osób, które już od wielu sezonów pojawiają się u boku Dagmary Kaźmierskiej w programie "Królowe życia". Wraz z rosnącą popularnością show, najlepsza przyjaciółka gwiazdy TTV zaczęła coraz chętniej opowiadać przed kamerami o szczegółach ze swojego życia prywatnego. W siódmym sezonie widzowie mieli okazję oglądać m.in. romantyczny ślub Edzi i jej ukochanego Adama w Wenecji. To zresztą właśnie podczas tego wyjazdu 42-latka wyznała swojej najbliższej koleżance, że spodziewa się dziecka.

Osobista tragedia Edzi z "Królowych życia"

Za namową przebojowej Dagmary zazwyczaj dość nieśmiała Edzia zdecydowała się potem nawet na dość odważną sesję ciążową. W jednym z odcinków "Królowych życia" przyjaciółki dzieliły się też swoimi pomysłami na imię dla wyczekiwanego maleństwa. Niestety, wyszło na jaw, że rodzina Edyty jednak się nie powiększyła.

W 4. odcinku 9. sezonu programu Dagmara odwiedza swoją przyjaciółkę, aby pocieszyć ją po stracie dziecka.

Moja bidna Edzia, nie płacz. Tak miało być. Nie bądź smutna - mówi do Edzi.

Przeżyła swoje, przeżyła. A kto by nie przeżył? Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby tak go to nie obeszło. Płakała Edzia, ona co się wypłakała, to się wypłakała. Zanim ja na pewno przyszłam, bo rzęsy miała już takie ch**owe, zauważyłam. No to wiadomo, no z czego? Z płaczu - Dagmara komentuje tragedię swojej koleżanki.

Bohaterka programu miała już gotową wyprawkę dla dziecka.

Misiu został, misiu będzie tu, taki ładny kocyk. Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Dostałam szoku, wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy - mówi Edzia.

Znana z pozytywnego podejścia do życia Kaźmierska pociesza się faktem, że Edycie dane było już wcześniej zostać matką.

Dziękować Bogu, że ma Edzia jeszcze dzieci, że to nie jedyne. Tak mówią ludzie, że nie powinien człowiek mieć jednego dziecka, tylko dwoje, troje - wyznaje.

W sieci pojawiły się niepotwierdzone doniesienia o tym, że Edyta urodziła martwe dziecko. Do tragedii miało dojść wiosną tego roku.

Premierowe odcinki "Królowych życia" można oglądać na antenie TTV dwa razy w tygodniu - w czwartki i piątki o godz. 22:15.

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Peretti z "Królowych życia" to była uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Mocno się zmieniła?