Razem z Edytą Olszówką spędziliśmy wspaniały tydzień we Włoszech, a dokładniej na Sardynii. Aktorka pozowała tam do sesji, jaka ukazała się w najnowszej "Gali". Pobyt umilało gorące słońce, piękno rozciągającej się dookoła przyrody, wspaniała plaża, a także baseny z krystalicznie czystą wodą, w których cała ekipa mogła się ochłodzić. Do tego wyśmienite owoce morza, naturalne koktajle i lampka wina - czego chcieć więcej?

Itaka & Gala to oferta umożliwiająca podróże w stylu gwiazd. Wyjątkowe połączenie oferty Itaki, czyli największego Biura Podróży w Polsce, oraz magazynu "Gala", czyli najlepszego tygodnika o gwiazdach, gwarantuje nowy, rewolucyjny i doskonały przepis na wymarzone wakacje: wysoki standard hoteli (wyłącznie cztero- i pięciogwiazdkowe), oryginalne kierunki i miejsca, atrakcyjny program imprez, wyjazdów i wycieczek.

Zobaczcie, jak było za kulisami sesji Edyty Olszówki do "Gali". Całą sesję znajdziecie w najnowszym numerze magazynu, który jest w sprzedaży od poniedziałku, 23 stycznia. Obejrzycie tam również wyjątkową rodzinna sesję Piotra Kraśko.