Edyta Olszówka udzieliła ostatnio wywiadu, w którym wyznała, że szuka właśnie pracy bo jest bez stałego zatrudnienia. Aktorka nie ukrywa, że jest to dla niej mocno stresujące, a szukanie pracy w filmie czy serialu to niekończąca się historia:

Cały czas jestem na etapie szukania pracy, więc to jest niekończąca się historia. Jestem bardzo szczęśliwa, jeśli zaprasza się mnie na casting, gdzie mogę stanąć do walki i czasami taki casting wygrać. Ale tak naprawdę jeśli coś jest stałe w moim życiu, to jest teatr, na niego mogę liczyć. Jestem w Teatrze Narodowym, sporo tam gram, bardzo państwa zapraszam, natomiast jeśli chodzi o film i telewizję, to są to takie szczęśliwe momenty, które się zdarzają i które wierzę, że jeszcze się zdarzą.” – wyznała Edyta Olszówka w serwisie Plotek.

Jak zatem widywać, Edyta Olszówka wcale nie radzi sobie tak źle, jakby mogło się wydawać. Jeśli jesteście stęsknieni za tą aktorką, to koniecznie zajrzyjcie do Teatru Narodowego w Warszawie. Zobaczycie ją tam w takich sztukach jak „Elementarz”, „Garderobiany”, „Białe małżeństwo” i „Opowiadanie brazylijskie”?