Edyta Olszówka to jedna z tych polskich gwiazd, które nie mają problemu w opowiadaniu o swoim życiu prywatnym. Aktorka wiele razy szczerze mówiła o swoich marzeniach o znalezieniu wielkiej miłości i założeniu rodziny.

Odkąd jednak Olszówka przed pięcioma laty zakończyła swój burzliwy związek z Piotrem Machalicą, nie związała się na stałe z żadnym mężczyzną. Okazuje się, że choć gwiazda nie planowała, że jej życie będzie tak wyglądało, to uważa, że nie ma powodów do narzekania.

- Jak większość kobiet nie planowałam, że nie założę rodziny. Los przyniósł takie rozwiązanie i jest dobrze. Co to za problem, że nie mam męża? Naprawdę, są większe dramaty – wyznała w rozmowie z "Twoim Stylem" Edyta Olszówka.

Aktorka wciela się obecnie w rolę żony i matki w nowym serialu TVN-u "Aż po sufit". Choć Olszówka wie, że nie ma dużego doświadczenia w tych sprawach, to ma nadzieję, że jej postać będzie bliska prawdziwym żonom i matkom.

- Życiowo świat wielodzietnych matek i długoletnich żon jest mi obcy. Nie spędzam czasu na placu zabaw, nie chodzę na filmy dla dzieci, nie zastanawiam się jaką kaszkę kupić ani które pieluchy są lepsze. O tym nie mam pojęcia. Ja chodzę do teatru, do kina, na wystawy. Ale chciałabym żeby prawdziwe matki mogły o mojej Joannie powiedzieć: jesteś nasza!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Olszówka - Chwali współpracę z Cezarym Pazurą!