Edyta Pazura hucznie świętowała 30. urodziny! Do jednej z warszawskich restauracji zaprosiła najbliższych znajomych. W tym specjalnym dniu nie zabrakło u jej boku oczywiście ukochanego męża i dzieci. Dla Edyty Pazury zaśpiewał Grzegorz Hyży, który pojawił się na imprezie z żoną, Agnieszką Hyży, a oprócz znanej pary, zaprosiła na urodziny prawie wszystkie polskie WAGs. Na 30. urodzinach Edyty Pazury nie zabrakło Anny Lewandowskiej, Dominiki Grosickiej, czy Marty Glik. Patrząc na fotografie z imprezy, panie bawiły się naprawdę dobrze!

Edyta Pazura świętuje 30. urodziny

Edyta Pazura już wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Cezary Pazura w wigilię opublikował na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym widać zawieszone na kominku dekoracyjne skarpety z imiona wszystkich domowników. Na piątej z nich wyszyto napis "BABY".

I to się nazywa Gwiazdka!!! Edysiu dziękuję za „prezent”. Kocham! Wszystkim życzę równie szczęśliwych Świąt. Tata-Wujek Czarek - napisał aktor.

Edyta Pazura na swoich urodzinach wyglądała pięknie! Biała sukienka projektu Violi Piekut, idealnie pasowała do jej wczesnociążowej sylwetki.

Zobaczcie w GALERII zdjęcia z urodzin Edyty Pazury -->