Edyta i Cezary Pazurowie poznali się w 2007 roku. Para wielokrotnie wspominała w wywiadach, że  to była miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochani już dwa lata później wzięli ślub. Krótko po tym zostali rodzicami – na świecie pojawiła się ich córeczka Amelia.

Dziś Edyta i Cezary Pazurowie uchodzą w show-binzesie za zgodną i kochająca się parę, choć lubiącą wzbudzać kontrowersje. Niedawno zakochani obchodzili siódmą rocznicę ślubu, którą postanowili świętować w zaciszu swojej … sypialni. Prywatnym zdjęciem podzielili się z fanami na Instagramie.

Zobacz: Żebrowscy, Pazurowie, Borucowie tak 5 sławnych par świętowało rocznicę ślubu [ZDJĘCIA]

Para coraz chętnie zamieszcza w sieci swoje prywatne zdjęcia. Niedawno Cezary Pazura pochwalił się, że wręczył swojej żonie prezent w postaci aparatu fotograficznego. Edyta Pazura wykorzystała tę sytuację i od razu zrobiła mężowi serię pięknych czarno-białych fotografii.

Zobacz:Cezary Pazura w obiektywie żony Edyty Pazury. Zobacz wyjątkowe zdjęcia aktora [ZDJĘCIA]

Kilka dni później mieliśmy okazję podziwiać zdjęcia Cezarego Pazury, na których prezentuje swoją wyjątkowo umięśnioną sylwetkę. Ani grama tłuszczu, odpowiednia rzeźba i nienaganna muskulatura – trzeba przyznać, że ciało aktora robi ogromne wrażenie!

Zobacz: Cezary Pazura 54-letni aktor chwali się wyrzeźbioną sylwetką. Jest w naprawdę świetnej formie! [ZDJĘCIA]

Dziś para postanowiła się zamienić i tym razem to Cezary Pazura stanął za obiektywem aparatu.  Aktor również zrobił swojej żonie serię czarno-białych zdjęć, które mamy okazje podziwiać na jej Facebooku.

Zobaczcie w naszej galerii wyjątkowe zdjęcia Edyty Pazury w obiektywie męża!