Edyta Pazura opowiedziała o początkach związku z Cezarym Pazurą. Różnica wieku między nią, a znanym aktorem wynosi aż 25 lat, dlatego od dawna była zasypywana przez fanki pytaniami o łączącą ich relację. W brutalnie szczerym wpisie na Facebooku Edyta Pazura odniosła się w końcu do tej kwestii i ze szczegółami opisała problemy, z jakimi musiała się zmagać przed laty wiążąc się z dużo starszym mężczyzną. Nie było wcale tak łatwo...

ZOBACZ: KRZYSZTOF HOŁOWCZYC stracił prawo jazdy. Za co?

Edyta Pazura o związku z Cezarym Pazurą

Edyta Zając postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie w temacie dużej różnicy wieku w związku i podzielić się z innymi kobietami swoimi spostrzeżeniami, a nawet udzielić im kilku cennych rad. Z posta 30-letniej żony Cezarego Pazury wynika, że pierwsze lata ich związku były dla niej bardzo ciężkie.

- Większość koleżanek Twojego chłopaka będzie chciało pokazać Ci , gdzie Twoje miejsce i jak tylko będą miały okazje- „ugryzą” Cię tu i ówdzie- delikatnie podbudowując swoje niemłode już ego, kosztem Twoich młodzieńczych emocji. Nie wyobrażaj sobie, że ktokolwiek stanie w Twojej obronie (...) Ja pierwsze 5 lat przepłakałam, później milczałam, a teraz jak ktokolwiek próbuje mi udowodnić, że straszy wiek idzie w parze z jego/jej inteligencją, to szybko udowaniam im, że tak doprawdy nie jest.  - pisze Edyta Pazura.

Edyta Pazura zdecydowała się też m.in. mocno uczulić kobiety dopiero wchodzące w związek z dużo starszym mężczyzną, na jego poprzednie partnerki.

- Jeżeli Twój nowy, świeży, dużo starszy partner miał partnerkę, narzeczoną, żonę, etc- to jednym słowem- MASZ PRZEKICHANE PO CAŁOŚCI. Choćbyś zdobyła Nagrodę Pulitzera i zrobiła jednocześnie profesurę z nanotechnologii- to i tak zawsze będziesz „tą” złą - czytamy we wpisie żony Cezarego Pazury.

Myślicie, że post Edyty Pazury na Facebooku okaże się pomocny dla innych dziewczyn? Z pełną treścią wpisu możecie zapoznać się poniżej. Wspólne zdjęcia Edyty i Cezarego Pazurów możecie z kolei obejrzeć w naszej GALERII >>>