Edyta Pazura po porodzie zachwyca figurą! Zaledwie jedenaście (!) dni po narodzinach swojej drugiej córki o imieniu Rita, żona Cezarego Pazury opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym w pełnej krasie widać jej niezwykle szczupłą sylwetkę. Po ciążowym brzuszku Edyty Pazury nie ma śladu - takiego wyglądu w niecałe dwa tygodnie po porodzie zazdrości jej wiele świeżo upieczonych matek. Edyta Pazura z małą córeczką Ritą w wózku odwiedziła elegancki butik Violi Piekut. Podejrzewamy, że wizyta gwiazdy w salonie projektantki może mieć związek z przygotowaniami do chrztu.

- Jezu jaka figura po porodzie
- Tak szybko taka talia osy??!!!!! Zazdroszczę
- Mega cudnie pani wygląda
- Pani Edyto proszę powiedzieć jak Pani to robi że ma taką figurę?
- Kilkanaście dni po porodzie? Podziwiam. Czyli jednak można wyglądać 

Edyta Pazura - jak wygląda po porodzie?

Jak Edyta Pazura tak szybko wróciła do doskonałej formy po porodzie? Takie pytanie zadają sobie internauci spoglądając na zdjęcie jej szczupłej sylwetki. Domyślamy się, że dużą rolę mają tutaj oczywiście geny, ale z pewnością pomocne okazały się też zachwalane przez młodą mamę ćwiczenia dla kobiet w ciąży.

Zobacz zdjęcie Edyty Pazury po porodzie, którym zachwycają się internauci oraz inne fotografie pięknej żony Cezarego Pazury już teraz w GALERII >>