Cezary Pazura i Edyta Zając poznali się w pociągu na linii Kraków - Warszawa. Między nimi od razu zaiskrzyło i - jak przyznał aktor w wywiadzie - wiedział już po pierwszym spotkaniu, że ma przed sobą nieoszlifowany diament. Para bardzo szybko pobrała się. Tworzą małżeństwo od 01.05.2009 r. Krótko później zostali rodzicami: na świat przyszła ich córka Amelia. Z kolei syn Antoni Józef urodził się w lipcu 2012 r. 

W show-biznesie uchodzą za zgodną parę, choć wzbudzają czasem kontrowersje. Wszystko dlatego, że oboje nie przejmują się zbytnio tym, co powiedzą o nich inni i w bezpośredni sposób wyrażają swoje zdanie na wiele tematów (jak przyznała w jednym z wywiadów Edyta, zawsze zalicza jakąś gafę). Zdarza się jednak, że media przekraczają cienką granicę prywatności. Wtedy oni są w stanie dochodzić swoich praw nawet na drodze sądowej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Zając pozwała tabloid za plotki o operacjach plastycznych!

Tym razem szum medialny powstał z powodu metamorfozy Edyty Pazury. Na swoim Facebooku opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Trzeba przyznać, że look żony aktora może być uważany za kontrowersyjny, gdyż jej włosy mienią się wszystkimi kolorami tęczy. Zdania komentatorów są podzielone: jedni chwalą ją za odwagę, inni krytykują, że zmiana jest zbyt ekstrawagancka i wcale nie dodaje jej uroku. 

A jak Wy oceniacie metamorfozę Edyty Pazury?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta i Cezary Pazurowie: Czy w miłości jest coś nagannego?