Edyta Pazura urodziła! Trzecie dziecko Cezarego Pazury i jego żony przyszło na świat 1 czerwca 2018, czyli w Dzień Dziecka. Pazura opublikował w social mediach urocze zdjęcie z maleństwem. Przypomnijmy, że para ma już córkę Amelię (8 l.) i syna Antoniego (5 l.). Cezary jest też ojcem Anastazji, córki z pierwszego małżeństwa. Pazurowie często podkreślali w wywiadach, że w sprawie dzieci nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. A w piątek urodziła się im kolejna córeczka! Edyta Pazura rodziła w jednej z warszawskich klinik lubianych przez gwiazdy. Kilka tygodni wcześniej zorganizowała "baby shower". Informacją o trzeciej ciąży para postanowiła podzielić się podczas świąt Bożego Narodzenia. Cezary Pazura w wigilię opublikował na swoim publicznym profilu na Instagramie nagranie, na którym widać zawieszone na kominku dekoracyjne skarpety z imionami wszystkich domowników. Na piątej z nich wyszyto wymowny napis "BABY". Już wiemy, jak córka Pazurów dostanie na imię! Sprawdź PONIŻEJ

Edyta Pazura urodziła trzecie dziecko. Jakie będzie nosić imię?

Córka Cezarego i Edyty Pazury dostała na imię Rita. Pozostałe dzieci pary, jak również córka Cezarego z pierwszego małżeństwa, mają imiona rozpoczynające się na "A". Najwyraźniej szczęśliwi rodzice postanowili zerwać z tą tradycją.

Córeczka Rita przywitała szczęśliwego tatusia. Dziękuję Edytko! Jesteś dzielna! Najlepsza Matka Na Świecie - napisał szczęśliwy Pazura.

Edyta Pazura zamieściła zaś na Instagramie taki cytat:

Za każdym razem, gdy na świat przychodzi dziecko, świat jest tworzony od nowa.

Edycie i Cezaremu serdecznie gratulujemy! A malutkiej Ricie życzymy tego, co najważniejsze, czyli dużo zdrowia i dużo szczęścia!