Edyta Pazura jest w ciąży! Żona Cezarego Pazury jeszcze niedawno odmawiała odpowiedzi na pytania o swój zaokrąglony brzuszek, ale z okazji świąt Bożego Narodzenia para postanowiła w końcu oficjalnie podzielić się tą radosną nowiną ze swoimi fanami. Cezary Pazura w wigilię opublikował na swoim publicznym profilu na Instagramie nagranie, na którym widać zawieszone na kominku dekoracyjne skarpety z imiona wszystkich domowników. Co ciekawe, na piątej z nich wyszyto napis "BABY" (z ang. dziecko). Wszelkie wątpliwości rozwiał opis, jakim Czarek opatrzył nagranie.

- I to się nazywa Gwiazdka!!! Edysiu dziękuję za „prezent”. Kocham! Wszystkim życzę równie szczęśliwych Świąt. Tata-Wujek Czarek - napisał aktor.

ZOBACZ: MACAULAY CULKIN Jak dziś wygląda Kevin? [GALERIA]

Żona Cezarego Pazury w ciąży

Edyta Pazura z kolei opublikowała na Instagramie zdjęcie kominka z wymownymi napisami na skarpetach oraz dodała wzruszający podpis.

- Wszystko co sobie wymarzyliśmy spełnia się każdego dnia. Życzę Wam dużo zdrowia, miłości, spełnienia marzeń, spokoju, odpoczynku - czytamy na profilu szczęśliwej żony Cezarego Pazury.

Serdeczne gratulacje dla Cezarego Pazury i jego pięknej żony! Filmik, w którym aktor ogłosił ciążę Edyty Pazury możecie obejrzeć poniżej.