Edyta Pazura to żona Cezarego Pazury, z którym ma trójkę dzieci. Ostanie  - córeczka Rita - przyszło na świat zaledwie na początku czerwca. O swoim trzecim porodzie Edyta poinformowała na Instagramie. Gratulacjom dla pary nie było wówczas końca. Teraz fani popularnego aktora i jego żony gratulują jej ponownie. Tym razem jednak z zupełni innego powodu. Edyta Pazura pokazała się bowiem na Instagramie w filmiku, na którym pozuje w bardzo skąpym bikini. I nie byłby w tym ujęciu zapewne nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że Edyta wygląda na nim niemal jak modelka Victoria’s Secret! Jak to możliwe?!

Edyta Pazur w świetniej formie 5 tygodni po ciąży

Fani menadżerki i żony Cezarego Pazury są pod olbrzymim wrażeniem jej sylwetki, po której niemal nie widać, że kiedykolwiek była w ciąży! Próżno szukać u niej zbędnych kilogramów czy szram po cesarskim cięciu. Nic dziwnego, że obserwujące ją kobiety od razu zaczęły pytać w komentarzach, jak tego dokonała. To jednak nie wszystko! Jedna z internautek zaryzykowała nawet stwierdzenie, że Edyta Pazura wygląda po porodzie lepiej niż Anna Lewandowska, która również wyjątkowo szybko wrócił do świetnej formy po urodzeniu swojej córeczki Klary:

Patrzę i nie mogę wyjść z podziwu! Taki brzuch miesiąc po porodzie i to po trzeciej ciąży? Kobieto, zawstydziłaś chyba nawet samą Anię Lewandowską!

Takich komentarzy pod najnowszym filmikiem Edyty Pazury nie brakuje. I wcale się tym zachwytom nie dziwimy! Warto przypomnieć, że Edyta Pazura intensywnie ćwiczyła prawie przez całą ciążę. Jak widać, do regularnych treningów wróciła już także po porodzie. Czy ten wysiłek się faktycznie opłacił? Przekonajcie się sami zaglądając do naszej GALERII ;-)