Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak wzięli ślub w miniony weekend. Modelka i piłkarz są parą od kilku lat, zaręczyli się w Miami w 2013 r. Od tamtej pory o planowanej uroczystości plotkowano wielokrotnie. Pierwsze informacje pojawiły się już rok temu: ponoć zakochani mieli pobrać się w czerwcu 2015 r. 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak wzięli ślub! Zobacz pierwsze zdjęcie z uroczystości

Wszystko jednak trochę się opóźniło i Edyta Zając oraz Jakub Rzeźniczak stanęli na ślubnym kobiercu dopiero 11 czerwca w Łodzi. Według zdjęcia zaproszenia, zamieszczonego przez jeden z portali w sieci, oboje nie życzyli sobie, aby jakiekolwiek zdjęcia i nagrania ukazały się bez ich zgody w Internecie. Prośby jednak nie uszanowano: pierwsze zdjęcie z uroczystości zostało zamieszczone na Twitterze Legia.net.

Wczoraj donosiliśmy, że modelka postawiła na dwie suknie ślubne projektu Tal Kahlon Bridal Couture. To jedna z najbardziej luksusowych marek, jeśli chodzi o modę ślubną. Ma międzynarodową sławę i siedziby w wielu krajach świata. Wczoraj państwo młodzi urządzili poprawiny: na tę okazję Edyta Zając wybrała seksowną czerwoną sukienkę polskiego domu mody La Mania. Ceny kreacji marki Tal Kahlon Bridal Couture zaczynają się od... 30 tysięcy złotych! Natomiast sukienki koktajlowe La Manii to wydatek rzędu 2,5-3 tysięcy złotych. Prawdopodobnie jednak Edyta Zając wydała na swoje stroje nieco więcej (z pewnością były one szyte na specjalne zamówienie), można zatem szacować, że kreacje ślubne kosztowały w sumie ok. 70 tysięcy złotych... Warte swojej ceny?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak panna młoda miała aż dwie suknie ślubne! Obie bardzo stylowe [ZDJĘCIA]