Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak wzięli ślub po trzech latach narzeczeństwa. Przypomnijmy, że para zaręczyła się w Miami w 2013 r. Od tamtej pory spekulowano wiele razy, kiedy zdecydują się sformalizować związek. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak wzięli ślub! Zobacz pierwsze zdjęcie z uroczystości

Pierwotnie uroczystość miała odbyć się równo rok temu. Przełożono ją jednak na czerwiec 2016 r. W minioną sobotę w Łodzi zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Świadkami tego wydarzenia byli m.in. aktorka Natalia Klimas i tancerz Żora Korolyov.

Według zaproszenia, zamieszczonego przez jeden z portali w sieci, Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak nie życzyli sobie, aby jakiekolwiek zdjęcia i nagrania ukazały się bez ich zgody w Internecie. Prośbę jednak nie do końca uszanowano: pierwsze zdjęcie z uroczystości zostało zamieszczone na Twitterze Legia.net:

Z okazji ślubu Edyta Zając wybrała aż trzy sukienki luksusowych marek: dwie kreacje ślubne projektu zagranicznej marki Tal Kahlon Bridal Couture oraz czerwoną konstrukcyjną sukienkę koktajlową La Manii na poprawiny. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak panna młoda wybrała aż trzy suknie luksusowych marek. Kosztowały fortunę!

Dziś na Instagramie pary ukazało się pierwsze oficjalne zdjęcie z uroczystości. Zamieściła je Edyta Zając:

Panna młoda podpisała zdjęcie:

Nasz najcudowniejszy dzień @jakubrzezniczak25 Kocham Cię. Best day of our lives. @jakubrzezniczak25 I Love You

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak panna młoda miała aż dwie suknie ślubne! Obie bardzo stylowe [ZDJĘCIA]