Jak się okazuje, okres między świętami a Sylwestrem to dla gwiazd idealny moment na to, żeby w końcu wybrać się na długo wyczekiwany zimowy urlop. Z okazji do wyjazdu na dalekie i egzotyczne wakacje skorzystali już m.in. Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki, Ania i Robert Lewandowscy oraz Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Teraz do grona zimowych urlopowiczów dołączyli też Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak. Gdzie piękna para wybrała się na urlop?

POLECAMY: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY wyjechali na egzotyczne wakacje do Dubaju

Kapitan Legii Warszawa razem ze swoją piękną żoną polecieli na wakacje do Miami! Jak widać na ich Instagramie – obije się na nich świetnie się bawią! Przystojny piłkarz i popularna wśród polskich projektantów modelka pochwalili się zdjęciami z urlopu w sieci. Przyznajemy, że kiedy patrzymy na te ujęcia to aż oko bieleje nam z zazdrości!

ZOBACZ: MARINA ŁUCZENKO I WOJCIECH SZCZĘSNY na dalekich wakacjach w Singapurze

Edyta Zając zachwyca bowiem piękną, wyćwiczoną figurą w kostiumie kąpielowym. Nie gorzej prezentuje się jej mąż, Jakub Rzeźniczak, który na każdym niemal zdjęciu pokazuje swoje umięśnione ciało. Taki mężczyzna  w domu to prawdziwy skarb!

 

Wygląda zatem na to, że zimowe urlopy w gorących krajach powoli wchodzą do tradycji gwiazd. Podczas gdy Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając cieszą się plażami Miami, pozostałe gwiazdy wybrały zupełnie inne destynacje, takiej jak Sao Paulo (Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki), Singapur (Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny), Dubaj (Ania i Robert Lewandowscy) czy Hongkong (Łukasz Jemioł).

Zobaczcie w naszej GALERII, jak z uroków Miami korzystają Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak ;-)