Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak pobrali się pół roku temu podczas wielkiej  uroczystości na 250 osób! Wówczas fani talentu piłkarza i urody modelki zachwycali się głównie dwoma sukniami panny młodej, które pochodziły od najlepszych polskich projektantów. Niedawno modelka, znana m.in. z pokazów Roberta Kupisza i Paprocki&Brzozowski, wzięła udział w 2. sezonie „Agenta” Gwiazdy”. Teraz postanowiła jednak przypomnieć o sobie w jeszcze inny sposób i udzieliła wywiadu, w którym znalazły się dość śmiałe zapowiedzi na przyszłość.

ZOBACZ: EDYTA ZAJĄC I JAKUB RZEŹNICZAK również wyjechali na zimowe wakacje! [DUŻO ZDJĘĆ]

Piękna modelka dopiero teraz wyjaśniła, dlaczego zamiast wybrać się na miesiąc miodowy ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem, postanowiła wylecieć do Argentyny. Jak wyznała w tygodniku Gwiazdy, chciała się „jeszcze trochę wyszaleć przed zajściem w ciążę”. Czy to znaczy, że już wkrótce planuje powiększenie rodziny?

Jak Edyta wyjaśniła w kolejnych zdaniach, razem z Kubą nie odkładać na przyszłość decyzji o dziecku:

Oczywiste i naturalne jest dla mnie to, że po ślubie planuje się powiększenie rodziny. Chcę więc zostać mamą i to będzie nasz kolejny krok. Czas pokaże, kiedy to się uda.

Zapytana o to, czy nie martwi się, że ciąża zaszkodzi jej karierze w modellingu, udzieliła bardzo trzeźwej odpowiedzi:

Pracuję jako modelka od 15. roku życia, więc już zdążyłam zrobić. Ostatnio wystąpiłam na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski. Jestem spełniona zawodowo, więc myślę, że teraz zaczyna się w moim życiu czas dla najbliższych. Chcę to wykorzystać!

Ciekawe, czy Edyta faktycznie będzie miała teraz czas na ciąże? W końcu może się okazać, że udział w "Agencie" uczyni z niej pierwszoligową gwiazdę i na powiększenie rodziny nie starczy jej ani czasu, ani ochoty…

POLECAMY: EDYTA ZAJĄC I JAKUB RZEŹNICZAK wzięli ślub! Zobacz pierwsze zdjęcie z uroczystości

Waszym zdaniem jak długo modelka utrzyma się w show „Agent: Gwiazdy 2”.

A może to ona jest agentem...? Jak sądzicie?