Niedawna metamorfoza Edyty Pazury wzbudziła ogromne emocje. Sama zainteresowana nie chciała komentować zmiany swojego wyglądu, jednak ciągłe doniesienia tabloidów na ten temat najwyraźniej wyczerpały jej cierpliwość.

Pazura szczególnie zirytowała się na doniesienia "Super Expressu", który w jednym z artykułów zasugerował, że żona Cezarego Pazury poddała się szeregowi inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, by wyglądać tak jak teraz! Celebrytka zdecydowała się pozwać wydawcę tabloidu do sądu, a na jej profilu na Facebooku pojawiło się ostre oświadczenie w tej sprawie.

"W związku z ciągle pojawiającymi się w prasie nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi moich rzekomych operacji plastycznych, oświadczam, że zostały już podjęte odpowiednie kroki prawne w związku z naruszeniem dóbr osobistych. Dnia 26 listopada 2014 roku odbyła się pierwsza sprawa przeciwko gazecie "Super Express" właśnie w tej sprawie. Bardzo proszę wszystkie odpowiedzialne media o nie rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, które wyłącznie obrażają i naruszają moje poczucie godności. Wobec tych, dla których ważniejsze jest zarabianie kosztem przyzwoitości i rozsiewanie nieprawdziwych informacji kosztem szacunku do innych podejmę wszelkie kroki prawne dla uzyskania przeprosin. Co więcej pragnę nadmienić, iż w związku z publikacją w gazecie "Super Express" prywatnych zdjęć z naszej posiadłości na Mazurach, sąd zastosował w stosunku do wyżej wymienionej gazety roczne zabezpieczenie w postaci zakazu publikacji tych informacji oraz materiałów na nasz temat. Sprawa także w toku" - napisała Edyta Pazura.

Zgadzacie się z celebrytką? Myślicie, że Pazura wygra sprawę w sądzie?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Edyta Pazura - "Zawsze zaliczam jakąś gafę!"