Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając zaręczyli się 4 lata temu. Para podobno długo przymierzała do ślubu. W końcu ten wyjątkowy dzień nadszedł! Zakochani pobrali się dokładnie w sobotę, 11 czerwca 2016 roku. Piłkarz Legii Warszawa i jego ukochana modelka, a także gwiazda show "Agent" powiedzieli sobie "tak" w jednym z kościołów w Łodzi. Tego dnia Edyta Zając miała na sobie wyjątkowo piękne suknie i, jak przystało na modelkę, prezentowała się w nich olśniewająco! Wielu twierdzi, że Zając była najpiękniejszą panną młodą ubiegłego roku. A przypomnijmy, że rok temu ślub wzięli także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oraz Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak.

Ślub Kuby Rzeźniczaka i Edyty Zając z pewnością był jednym z najważniejszych wydarzeń w ubiegłym roku. Odbył się w jednym z łódzkich kościołów, a zaproszono na niego prawie 200 gości (!). Wśród nich byli między innymi celebryci, sportowcy, tancerze oraz gwiazdy ze świata modelingu. W uroczystości parze towarzyszyli m.in. tancerz Żora Korojlow z żoną oraz aktorka Natalia Klimas.

Na wystawnym weselu Rzeźniczaka i Zając grały aż cztery kapele - wśród nich zespół Classic słynący z takiego przeboju jak "Jolka Jolka".  Ze zdjęć paparazzich wynika jedno: wszystko było przygotowane wprost idealnie! Z pewnością nikt nie mógł oderwać wzroku od panny młodej, gdyż tego dnia Edyta Zając pojawiła się aż w trzech bajecznych kreacjach! I doprawdy w każdej wyglądała zjawiskowo.

ZOBACZ: EDYTA ZAJĄC - RZEŹNICZAK. Kim jest żona Jakuba Rzeźniczaka? Tego o niej nie wiedzieliście!

Dwie suknie ślubne Edyty Zają to dzieło zagranicznej marki Tal Kahlon Bridal Couture, a trzecia, intensywnie czerwona kreacja, w której modelka pokazała się na poprawinach, to dzieło polskiej marki La Mania. Tego dnia Edyta Zając wygląda wyjątkowo pięknie! Kuba Rzeźniczak w dniu pierwszej rocznicy ślubu napisał na Instagramie:

Najpiękniejszy dzień w życiu!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądał ślub Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka. Prawda, że wyglądali pięknie?