O Edycie Zając – Rzeźniczak zrobiło się głośno zaledwie rok temu, kiedy stanęła na ślubnym kobiercu u boku piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Tak naprawdę w świecie mody zaistniała jednak już w wieku 14 lat! Ma na koncie kontrakty z najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami. Kim jest Edyta Zając – Rzeźniczak?

Edyta Zając po raz pierwszy zaistniała w świecie modelingu, gdy miała 14 lat. Głośno o modelce zrobiło się dopiero w 2014 roku. Wówczas postanowiła pójść w ślady Pauliny Krupińskiej i wystartowała w konkursie Miss Polonia. Niestety finał konkursu ostatecznie został odwołany, a dziewczyna powróciła do modelingu.

Jej karier od 2001 roku prowadziła agencja New Age – ta sama, która wypromowała Anię Jagodzińską. Edytę Zając mieliśmy okazję podziwiać w pokazach mody najwybitniejszych polskich projektantów. Reklamowała kolekcję Dawida Wolińskiego, duetu Bohoboco czy Roberta Kupisza.

PRZECZYTAJ: ROBERT KUPISZ Najnowsza kolekcja Roberta Kupisza- GANGSTA

Na arenie międzynarodowej spróbowała swoich sił zaledwie 4 lata później. Już jako 18-latka trafiła do międzynarodowej agencji NEXT i jej kariera nabrała tempa. Chodziła po wybiegach na tygodniu mody w Mediolanie, Nowym Jorku czy Londynie. 

Dziś Edyta Zając jest żoną Jakuba Rzeźniczaka. Para pobrała się w 11 czerwca 2016 roku. Modelka w ciągu dwóch dni uroczystości miała na sobie trzy wyjątkowe suknie ślubne. W dniu ślubu miała na sobie dwie suknie projektu Tal Kahlon Bridal Couture Na poprawiny Edyta Zając wybrała seksowną czerwoną sukienkę polskiego domu mody La Mania.

ZOBACZ: Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak panna młoda miała aż dwie suknie ślubne! Obie bardzo stylowe [ZDJĘCIA]

Edyta Zając brała udział w najnowszej edycji programu "Agent Gwiazdy 2", gdzie szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów.