Edyta Górniak zdradziła w końcu, jak była zdeterminowana, żeby zrobić wielką karierę na rynku muzycznym. O sławie, popularności i uznaniu marzyła bowiem już jako mała dziewczynka. Jak wówczas wyobrażała sobie siebie na scenie? Okazuje się, że gwiazda nie tylko wizualizowała sobie największe areny, na których chciała występować, ale już wówczas zaczęła się przygotowywać do swojego przyszłego zawodu! W jaki sposób?

„Jak byłam malutką dziewczynką, to bardzo chciałam mieć swoje piękne piosenki, mikrofon i chciałam czuć się artystką. Ponieważ moja mama bardzo rzadko używała kosmetyków, to brałam grzebień i tarłam policzki, żeby mieć róż. Usta smarowałam czekoladą i miałam wtedy szminkę. (…) W łazience ćwiczyłam dużo. Tyle ćwiczyłam, aż wyćwiczyłam!” – wspominała  wzruszona Edyta Górniak.

Edyta Górniak - jak dbała o swój talent?

Jak jednak potem dodała Edyta Górniak, ćwiczyła nie tylko w domu, ale - ku rozpaczy niektórych nauczycieli – także w szkole:

„Jak mnie wypraszali z klasy, bo śpiewałam na lekcji, to szłam na korytarz. Jaki tam był pogłos!” – dodała rozradowana gwiazda.

Co jeszcze Edyta Górniakzdradzi o sobie o swoim dzieciństwie w programie? O tym będziemy mogli przekonać się już od 1 stycznia 2018, kiedy to o 20.05 na antenie TVP 2 zobaczymy pierwszy odcinek debiutującego w Polsce show „The Voice Kids”.

Myślicie, że możemy w nim liczyć na chwile wzruszenia i śmiechu w wykonaniu Edyty Górniak…? Bardzo na nie liczymy ;-)