Smutna wiadomość ze świata polskich seriali. Nie żyje Wojciech Strzeszewski. Znany i ceniony w środowisku telewizyjnym kierownik produkcji zmarł w piątek, 6 marca w wieku zaledwie 42 lat. Jak udało nam się dowiedzieć, od dłuższego czasu zmagał się z ciężką chorobą. Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi (Wydział Organizacji Sztuki Filmowej) w latach 2017-2018 odpowiadał za kierownictwo produkcji pierwszego sezonu "Za marzenia" z Mają Bohosiewicz, Anną Karczmarczyk i Piotrem Nerlewskim w rolach głównych. O śmierci Wojtka dowiadujemy się z oficjalnych profilów serialu w serwisach społecznościowych. 

Z wielkim smutkiem informujemy, że zmarł nasz kolega Wojciech Strzeszewski. Pracował z nami przy pierwszym sezonie produkcji "Za marzenia". Żegnamy go, ale zostanie w naszych wspomnieniach. Zawsze uśmiechnięty, pomocny, życzliwy.... Wojtku za wcześnie, to niesprawiedliwe - czytamy we wpisie.

Wojciech Strzeszewski nie żyje. Miał tylko 42 lata

Wojciech Strzeszewski pracował także przy produkcji takich seriali, jak "Tylko miłość", "Nowa", "Komisarz Rozen", "Tajemnica Westerplatte", "Skazane" oraz "To nie koniec świata!", którego był także pomysłodawcą.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy serdeczne wyrazy współczucia.

ZOBACZ TEŻ: Antek Królikowski w poruszającym przemówieniu na pogrzebie ojca: "Naszym bohaterem będziesz na zawsze"