Do Polski wkroczyła właśnie marka J&Joy, która od dawna za granicą cieszy się ogromną popularnością wśród eleganckich i stylowych mężczyzn. Pierwszy butik w naszym kraju marka otworzyła w domy mody Klif w centrum Warszawy. Nic dziwnego, że to wydarzenie przyciągnęło eleganckich, stylowych i świadomych siebie mężczyzn. Kto dokładnie znalazł się w tym gronie?

Gwiazdy na otwarciu butiku J&Joy Warszawa

Otwarcie pierwszego w Polsce butiku J&Joy przyciągnęło takie gwiazdy jak ambasadora marki Jakuba Kucnera, Przemysława Cypryańskiego, Adriana Woźnego, Jarosława Jakimowicza, Romana Kołtonia, Adriana Voźnego i Piotra Zelta. Na otwarciu butiku nie zabrakło też Kasi Krawczyk – pięknej partnerki tego ostatniego.

W salonie J&Joy Warszawa znajdziemy zgodną z trendami, a przede wszystkim wysokogatunkową odzież w stylu "Casual&Luxury". Kolekcję zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci są przykładem dbałości o perfekcyjne wykonanie, które jest wyjątkowo ważne dla przybyłych na wydarzenie panów. Jak się prezentowali na otwarciu butiku? Zobaczcie w naszej GALERII--->